Zwemvereniging Zwartsluis: http://www.zvzwartsluis.nl/

Reddingsbrigade Zwartsluis: http://zwartsluis.reddingsbrigade.net/

Duikteam Zwartewater Zwartsluis: http://www.duikteamzwartewater.nl/

 

Scholen:

CBS De Wijngaard in Zwartsluis: http://www.kindcentrumwijngaard.accrete.nl/

OBS Aremberg in Zwartsluis: http://www.aremberg.nl/

CBS De opstap in Heetveld: http://www.accrete.nl/deopstap/

CBS De Buuzekaemp in Beltschutsloot: http://www.debuuzekaemp.accrete.nl/

CBS De Wennepe in Wanneperveen: http://www.accrete.nl/dewennepe/basisonderwijs.html

 

Zwemschool Nemo: http://www.zwemschoolnemo.nl/

Frion zorg: http://www.frionzorg.nl/

Gemeente Zwartewaterland: http://www.zwartewaterland.nl/

Waterschap Groot Salland: http://www.wgs.nl/

Waterschap Reest en Wieden: http://www.reestenwieden.nl/

Uitgeverij Brugmedia: http://www.brugmedia.nl/

VWC: http://www.vwc.nl/

R&S Techniek: http://www.rstechniek.nl/

EVA Optic: http://www.evaoptic.nl/

Sportschool Cisca:  http://www.sportschoolcisca.nl/    

Flexariaat: http://www.flexariaat.nl/   

Sponsors

Tegelcentrum Dorgelo: http://www.tegelcentrumdorgelo.nl/

Tamek accountants & belastingadviseurs: http://www.tamek.nl/

Drukkerij Kuiper: http://www.drukkerijkuiper.nl/

Klomp Ongediertebestrijding: http://www.klomp-ongediertebestrijding.nl/

Rabobank: http://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/genemuiden/

Vinke: http://vollenhove.fixet.nl/

Atelier Schraa: http://schraa-atelier.nl/

T&T: http://www.tt-tapijt.nl/

Interfloor: http://www.interfloor.nl/pages/index.php

Banketbakkerij Ekkelenkamp: Kerkstraat 1 8064 DL Zwartsluis‎, tel 038-3866423


 


Webdesign en ontwikkeling: bco reclameburo www.bcoreclameburo.nl

Nieuws

24 juni 2017

 diplomazwemmen "de kragge"

Lees meer >

Diplomazwemmen 27 mei 2017

Lees meer >

Diplomazwemmen 29 april

29 april was er weer diplomazwemmen 

Lees meer >

Diplomazwemmen 1 april 2017

 Diplomazwemmen op 1 april in De Kragge

Lees meer >

diplomazwemmen 4 maart

Diplomazwemmen zwembad "De Kragge" op 4...

Lees meer >

Vrienden van SZZ

facebook
Real Time Web Analytics